T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 
   

 


Bulunduğunuz Yer: Haberler

 SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi [24.06.2013]
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları (SAMEK) Yılsonu Sergisi Kent Park’ta açıldı.

Serginin açılışına Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Eşi Hanımefendi Emine Hayriye Büyük, Sakarya Milletvekilleri; Ayşenur İslam, Ali İhsan Yavuz, Hasan Ali Çelik, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Oktay Yıldırım, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, AK Parti MKYK Üyesi Çiğdem Atabek, İl Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Büyükşehir Belediyesi SAMEK Yılsonu Sergisinde açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "Geride bıraktığımız 2012-2013 eğitim-öğretim yılında 5 bin 500 kursiyerimiz SAMEK kurslarına katılmıştır. Yaz döneminde açacağımız kurslarda da 2 bin öğrencimiz eğitim görecektir. Bugüne kadar SAMEK kurslarımıza katılan kişi sayısı 30 bin rakamını aşmıştır. Biz istiyoruz ki bu şehrin gençleri geleceğe daha güvenle bakabilsin, hanımefendiler kendilerini mutlu hissetsinler. Sakarya'yı bir SAMEK kursiyerinin titizliği ile nakış gibi işliyor, şehrimizi geleceğe hazırlıyoruz" dedi.

Konuşmaların ardından Vali Mustafa Büyük, Sakarya Milletvekilleri; Ali İhsan Yavuz, Ayşenur İslam, Hasan Ali Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SAMEK branşlarından mezun olan öğrencilere sertifikalarını teslim etti ve protokol, açılış kurdelesini kesti. Daha sonra sevilen sanatçı Züleyha, Siyah Örümcekler Orkestrası eşliğinde bir konser verdi.

Haberin Fotoğrafları

SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  SAMEK Yıl Sonu Sergisi Düzenledi  


Bu içerik toplam 1.317.743 kez gösterildi, Site toplam 2.635.518 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 50 kişi geziyor.

<Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2014 © Her hakkı saklıdır.>
< Sakarya Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü - bilgiislem@sakarya.gov.tr >