T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

Valiliğimizi
Sosyal Ağlarda Takip Edin:



 


Bulunduğunuz Yer: Teşkilat  >>   Protokol Listesi

 Protokol Listesi
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Aşağıdaki Protokol Listesini İndirmek İçin Tıklayınız.

SAKARYA VALİLİĞİ PROTOKOL LİSTESİ
  ADI SOYADI GÖREVİ İŞ TELEFONU
1 Mustafa BÜYÜK Vali 251 35 00-01 - 02
2 T.B.M.M ÜYELERİ
  Doç. Dr. Ayşenur İSLAM Milletvekili (Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı)
0312 420 5608 - 09
  Ayhan Sefer ÜSTÜN Milletvekili (Komisyon Başkanı) 0312 420 5644 - 45
  Hasan Ali ÇELİK Milletvekili 0312 420 5770 - 71
  Şaban DİŞLİ Milletvekili 0312 420 5772 - 73
  Ali İhsan YAVUZ Milletvekili 0312 420 6172 - 73
  Engin ÖZKOÇ Milletvekili 0312 420 6374 - 75
  Prof.Dr. Münir KUTLUATA Milletvekili 0312 420 6028 - 29
3 MAHALLİN EN BÜYÜK KOMUTANI-GENERAL VE AMİRALLER- GARNİZON KOMUTANI
  Bilgehan SAYMAZ Tuğgeneral l. P.Tugay K. ve Garnizon K. 273 6186
4 BÜYÜKŞEHİR   BELEDİYE   BAŞKANI
  Zeki TOÇOĞLU Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı 2775400-01 - 274 50 20
5 CUMHURİYET BAŞSAVCISI, ADLİ YARGI ADALET KOMİSYONU BAŞKANI, BÖLGE ADLİYE VE BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANLARI, BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ CUMHURİYET BAŞSAVCISI, İDARE VE VERGİ MAHKEMELERİ BAŞKANLARI, ÜNİVERSİTE REKTÖRÜ, BARO BAŞKANI  
  Bülent BİNGÖL Cumhuriyet Başsavcısı 251 37 38-39
  Ahmet AKYÜZ Adli Yargı  Adalet Komisyonu Başkanı 251 37 00
  Ekrem ÖZÜBEK
Bölge İdare Mahkemesi Başkanı
251 37 70
  İbrahim Ethem KURİŞ
Bölge Adliye Mahkemesi  Cumhuriyet Başsavcısı 251 37 38-39-40
  Numan ŞAHİN 1.İdare Mahkemesi Başkanı 251 37 00
  Hakan BAŞ 2. İdare Mahkemesi Başkanı 251 37 00
  Mustafa BALCI Vergi Mahkemesi Başkanı 251 37 00
  Prof.Dr. Muzaffer ELMAS Sakarya Üniversitesi Rektörü 2955000- 2955054
  Av.Recep HACIEYÜPOĞLU Baro Başkanı 251 37 99
6 VALİ YARDIMCILARI, KAYMAKAMLAR, İL GENEL KOLLUĞUN EN ÜST AMİRLERİ, İL GENEL MECLİS BAŞKANI İLE İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI
  Şakir ÖZDİKİCİ Vali Yardımcısı 251 35 08
  Hikmet DİNÇ Vali Yardımcısı 251 35 07
  Recep UZAL Vali Yardımcısı 251 35 14
  Lütfullah GÜRSOY Vali Yardımcısı 251 35 12
  Akın YILMAZ Vali Yardımcısı 251 35 15
  Nurettin YÜCEL Vali Yardımcısı 251 35 15
  Adem SAÇAN Vali Yardımcısı 251 35 10
  Uğur ALADAĞ Vali Yardımcısı 251 35 13
  Faruk BEKARLAR Vali Yardımcısı 251 35 11
  Mustafa TAŞ İl Hukuk işleri Müdürü 251 35 15
  Dr. İsmail GÜNDÜZ Adapazarı Kaymakamı 272 0083 - 272 0080
  Kamuran Mustafa BALLI Akyazı Kaymakamı 418 7881 - 418 1420
  Mehmet ÜNAL Arifiye Kaymakamı 229 56 56 - 229 22 22
  Mehmet MIZRAK
Erenler Kaymakamı 241 3077 - 241 26 54
  Hakan Yavuz ERDOĞAN Ferizli Kaymakamı 718 7440 - 781 209596
  İdris AKBIYIK Geyve Kaymakamı 517 0031 - 517 5230-31
  Mustafa AYHAN Hendek Kaymakamı 614 6051 - 614 6052
  Yusuf İZCİ Karapürçek Kaymakamı 471 5980
  Şafak GÜRÇAM Karasu Kaymakamı 718 1101 - 718 1422 - 718 1171
  Huriye KÜPELİ KAN Kaynarca Kaymakamı 871 3001 - 871 2885 - 871 3166
  Ahmet ODABAŞ Kocaali Kaymakamı 812 4833 - 812 1160 - 812 4111
  Tuncay DURSUN Pamukova Kaymakamı 551 3001 - 551 6044 - 551 3484
  Gökhan AZCAN Sapanca Kaymakamı 582 5054 - 582 5201
  Ramazan ŞAHİN Serdivan Kaymakamı 211 54 70 - 211 5353
  Önder BOZKURT
Söğütlü Kaymakamı 681 2506 - 681 2500-01
  Ömer YILMAZ Taraklı Kaymakamı 491 2667 - 491 2244
  Osman BABADAĞI İl Emniyet Müdürü 241 5410 - 241 5400
  J.Alb. Ahmet Adnan ŞİMŞİROĞLU İl Jandarma Komutanı 241 3012 -13-14
  Süleyman DİŞLİ Adapazarı Belediye Başkanı 277 5430 - 277 5465
  Hasan AKCAN
Akyazı Belediye Başkanı 418 1431 - 32 - 33
  İsmail KARAKULLUKÇU Arifiye Belediye Başkanı 229 1010 - 11 - 13 - 14
  Cavit ÖZTÜRK Erenler Belediye Başkanı 241 4806
  Ahmet SOĞUK Ferizli İlçe Belediye Başkanı 781 2025 - 781 7011 - 781 2098
  Murat KAYA Geyve Belediye Başkanı 517 5240 - 41 - 517 5228
  Ali İNCİ Hendek Belediye Başkanı 614 6161 - 614 6152
  Orhan YILDIRIM Karapürçek İlçe Belediye Başkanı 471 5010 - 471 5025 - 471 5032
  Mehmet İSPİROĞLU Karasu Belediye Başkanı 718 1200 -01 - 02
  Zeynur ÖZEL Kaynarca Belediye Başkanı 871 2096 - 97 - 98
  Ahmet ACAR Kocaali Belediye Başkanı 812 1101 - 02
  Cevat KESER Pamukova Belediye Başkanı 551 4080 - 551 3083
  Aydın YILMAZER
Sapanca Belediye Başkanı 582 5151 - 52 - 53
  Yusuf ALEMDAR Serdivan Belediye Başkanı 211 1050 - 58 - 59 - 60
  Hüseyin GENÇ
Söğütlü İlçe Belediye Başkanı 681 2480 - 81 - 82 - 83
  Tacettin ÖZKARAMAN Taraklı Belediye Başkanı 491 2262 - 491 2015 - 4912021
7 REKTÖR YARDIMCILARI, FAKÜLTE DEKANLARI, ENSTİTÜ VE YÜKSEKOKUL MÜDÜRLERİ 
  Prof.Dr.Mehmet Ali YALÇIN Rektör Yardımcısı 2955007
  Prof.Dr Ümit KOCABIÇAK
Rektör Yardımcısı 2955015
  Prof.Dr Musa EKEN Rektör Yardımcısı 2955013
  Prof.Dr Ümit KOCABIÇAK Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi Dekan V.
2956975
  Prof.Dr.Rahmi KARAKUŞ Eğitim Fakültesi Dekanı 6140974
  Prof.Dr Yılmaz DAŞÇIOĞLU
Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı 2955945
  Prof.Dr.Besim DELLALOĞLU Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı 2956730
  Prof.Dr.Halil KALABALIK Hukuk Fakültesi Dekanı 2957250
  Prof.Dr.Hamza AL
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı 2956230
  Prof.Dr Hacı Mehmet GÜNAY İlahiyat Fakültesi Dekanı 2956729
  Prof.Dr Aytekin İŞMAN İletişim Fakültesi Dekanı 2956098
  Prof.Dr Gültekin YILDIZ İşletme Fakültesi Dekanı 2957125
  Prof.Dr.Orhan TORKUL Mühendislik Fakültesi Dekanı 2955602
  Prof.Dr İbrahim ÖZSERT Teknik Eğitim Fakültesi Dekanı 2956421
  Prof.Dr Mehmet SARIBIYIK Teknoloji Fakültesi Dekanı 2956900
  Prof.Dr Ramazan AKDEMİR Tıp Fakültesi Dekanı 2956620
  Yrd. Doç Dr. Hayrettin EVİRGEN Adapazarı MYO Md. 2956687
  Yrd. Doç Dr. Hasan KÜÇÜK Akyazı MYO Md. 2956741
  Doç Dr. Mustafa ÇALIŞIR Alifuat Cebesoy MYO Md. 2956750
  Prof. Dr. Halil İbrahim AYDINLI Arifiye MYO. Md. 2957250
  Prof.Dr S. Can KURNAZ Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Md. 2956640
  Doç Dr.H.Selen TEKİN Devlet Konservatuvarı Md. 2956550
  Doç.Dr. İsmail GÜLEÇ Eğitim Bilimler Enstitüsü Md. 2957499
  Doç.Dr. Ali Osman KURT Fen Bilimleri Enstitüsü Md. 2955550
  Yrd. Doç Dr. Şükrü CİCİOĞLU Ferizli MYO Md. 2956759
  Prof.Dr.Ahmet Vecdi CAN Geyve MYO Md. 5175247
  Prof Dr. İbrahim YÜKSEL Hendek MYO 2956735
  Doç Dr. Zafer TATLI Karasu MYO Md. 2956756
  Doç.Dr.İmdat TAYMAZ Kaynarca Seyfettin Selim MYO. Md. 2956762
  Doç.Dr.Mahmut BİLEN Kaynarca Uygulamalı Bilimler YO. Md. 2956228
  Doç Dr. Mustafa Kemal AYDIN Kırkpınar Turizm MYO. Md. 5926145
  Yrd. Doç Dr. Taki DEMİR Pamukova MYO Md. 2956747
  Prof.Dr Oğuz KARABAY Sağlık Bilimleri Enstitüsü Md.  
  Prof.Dr Sevin ALTINKAYNAK Sağlık Yüksek Okulu Md. 2956600
  Prof.Dr Mustafa ARSLAN Sağlık Hizmetleri MYO Md. 2765857
  Yrd.Doç Dr. Yılmaz GÜNEY Sakarya MYO Md. 2956738
  Yrd.Doç.Dr.Hatice SARIALTIN Sapanca MYO Md. 5825154
  Prof.Dr.Fatih SAVAŞAN Sosyal Bilimler Enstitüsü Md. 2955560
8 GENEL VE ÖZEL BÜTÇELİ KURULUŞLARIN ÜST YÖNETİCELERİ
  İbrahim PEHLİVAN Sakarya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri 277 5476
  Prof.Dr. Kadir ARDINÇ Sakarya Üniversitesi Genel Sekreteri 2955019
  Erol İNAL
TÜVASAŞ Genel Müdürü 275 1660
  Rüstem KELEŞ SASKİ (ADASU) Genel Müdürü 278 4940
  Bkm.Alb.Ertuğrul AKKAYA 1. Ana Bakım Merk.K. 275 1628
9 HAKİMLER, SAVCILAR, NOTER ODASI BAŞKANI
  Taner AKINCI Hakim (1.Ağır Ceza Mah. Üyesi) 253 37 00
  Orhan YALMANCI Hakim (1.Ağır Ceza Mah. Üyesi) 254 37 00
  Enver MERCAN Hakim (1.Ağır Ceza Mah. Üyesi) 254 37 00
  Mustafa SARIGEDİK 2.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı 251 37 00
  Oğuz DİK Hakim (2.Ağır Ceza Mah. Üyesi) 251 37 00
  Fatma Şensoy YILDIZ Hakim (2.Ağır Ceza Mah. Üyesi) 258 37 00
  Hülya AKAR Hakim (2.Ağır Ceza Mah. Üyesi) 258 37 00
  Okan AKAR 3.Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı 251 37 00
  Gülsüm SADIKOĞLU Hakim (3.Ağır Ceza Mah. Üyesi) 251 37 00
  Zübeyir OĞHAN Hakim (3.Ağır Ceza Mah. Üyesi) 251 37 00
  Özlem Sinan DELLAL Hakim (3.Ağır Ceza Mah. Üyesi) 251 37 00
  Hakan İSKENDEROĞLU Hakim (1. Asliye Ceza Mah. Hakimi) 251 37 00
  Serpil ŞAYLI Hakim (1. Asliye Ceza Mah. Hakimi) 251 37 00
  Edip Utku ÖZKAN Hakim (2. Asliye Ceza Mah. Hakimi) 251 37 00
  Şükrü Onat TEKİNALP Hakim (3. Asliye Ceza Mah. Hakimi)) 251 37 00
  Hakan ÖZER Hakim (4. Asliye Ceza Mah. Hakimi) 251 37 00
  Sevgi DURMUŞ Hakim (1.Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Şamil KOÇ Hakim (2.Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Metin TÜZEMEN Hakim (3.Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  İsmail ÜNLÜ Hakim (4. Sulh Ceza Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Hasan POLAT Hakim (1.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Gülten MATUR Hakim (2.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Hüseyin Avni Turgut Hakim (3.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Nursen GÜVEN Hakim (4.Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  İlyas KARAKAYA Hakim (1.Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Berrin MEMİŞ Hakim (2.Sulh Hukuk Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Murat PERÇİN Hakim (İş Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Mehmet GÜLER Hakim (1.İcra Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Burhanettin ESENKAR Hakim (2.İcra Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Mehtap ÇANKAYA Hakim (1.Aile Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Selma Nilhan TEKİNALP Hakim (2.Aile Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Mehmet Sertaç KESLER Hakim (Çocuk Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  İbrahim Dursun ÇEKİÇ Hakim (Kadastro Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Yasemin SARIGEDİK Hakim ( İnfaz Mahkemesi Hakimi) 251 37 00
  Haydar MEMİŞ Cumhuriyet Başsavcı V. 251 37 00
  Erdoğan BİROL Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  M. Ramazan GÜNAYDIN Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Güven YILDIZ Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Abdurrahman KIVRAK Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Cihan KANSIZ Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Cüneyt ŞAYLI Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Tahsin YARALI Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Murat Volkan ÖZTÜRK Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Yakup ÖZDEMİR Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Erhan SAĞLAM Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  İbrahim BEREKET Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Kamil Erkut GÜRE Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  İsmail Savaş YÜKSEL Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Kamil ALOĞLU Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  İlker SADIKOĞLU Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  İbrahim CAN Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Raşit Emir DELLAL Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Mehmet AKTEPE Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Yusuf TOLTAR Cumhuriyet Savcısı 251 37 00
  Merih ÖZGÜVEN Bölge İdare Mahkemesi Üyesi 251 37 66
  İlter EKŞİ Bölge İdare Mahkemesi Üyesi 251 37 66
  Bayram DOĞAN 1.İdare Mahkemesi Üyesi 251 37 67
  Hasan Nafi KOCABEYOĞLU 1.İdare Mahkemesi Üyesi 251 37 67
  İsmail TAZEGÜL 1.İdare Mahkemesi Üyesi 251 37 67
  Selman ÖZDEMİR 1.İdare Mahkemesi Üyesi 251 37 67
  Osman KAYA 2.İdare Mahkemesi Üyesi 251 37 68
  Cihan ÖNAL 2.İdare Mahkemesi Üyesi 251 37 68
  Yusuf KAHVECİ 2.İdare Mahkemesi Üyesi 251 37 68
  Osman Ümit EKER 2.İdare Mahkemesi Üyesi 251 37 68
  Ömür YILDIZ Vergi Mahkemesi Üyesi 251 37 69
  Cem DERİN Vergi Mahkemesi Üyesi 251 37 69
  Azime KAHRAMAN ŞENER Vergi Mahkemesi Üyesi 251 37 69
  Sibel GEREDELİ Noter Odası Başkanı 277 84 81
10 İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALEFET PARTİSİ, VE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN İL BAŞKANLARI 
  Recep UNCUOĞLU AK PARTİ İl Başkanı 274 5858
  Oğuz Can CUROĞLU CHP İl Başkanı 274 82 40
  M.Levent BÜLBÜL MHP İl Başkanı 278 91 91 - 92
  Aziz KOÇAK BDP İl Başkanı 282 07 74
11 BAKANLAR KURULU LİSTESİNDEKİ SIRAYA GÖRE BAKANLIKLARIN BÖLGE VE İL TEŞKİLATINDAKİ AMİR, BAŞKAN VE MÜDÜRLERİ, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENEN İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM OKUL MÜDÜRLERİ
  A) BAŞBAKANLIK
  İlyas SERENLİ İl Müftüsü 274 3259 - 277 3661 - 62
  İsmail DİLAVER İl Afet ve Acil Durum Müdürü 251 3529
  B) AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI
  Kerem TOPRAK Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü
2773690 - 2736248 - 2773692
  İbrahim YOLCU SOYAD Vakıf Müdürü 251 3537 - 38
  C) BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
  Özcan KESKİN Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdür V. 251 3640 - 41
  D) ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
  Tekin KAYA Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü 274 0187 - 274 4610 - 11
  Nurten CANBASOĞLU Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü 276 4503 - 04
  E) ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
  Sami ÖZTÜRK
Çevre ve Şehircilik İl Müdür V. 251 3655 - 56
  Ömer AY Kadastro Müdürü 251 3650 - 51
  F) EKONOMİ BAKANLIĞI
  Fatih KASAP Adp.Dış Tic.Stand. Dentm.Grp.Bşk. 251 3597
  G) GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI
  Salih KOŞU Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü 211 0460 - 211 0450
  Semra ERBAŞ Sakarya Atatürk Kız Öğrenci Yurdu Müdürü 211 1557 - 2111555 - 56
  Sevda ULUTAŞ Sakarya Öğrenci Yurdu Müdürü 346 0744 - 45 - 3460741
  Arif ÖZSOY
Serdivan Erkek Öğrenci Yurdu Müdür 666 1072 - 70
  H) GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
  Mehmet ERDEMİR Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü 241 2020 - 241 2013 - 14
  Yavuz AĞI Sakarya Mısır Araştırma İstasyon Müdürü 275 2591 - 92 - 93
  I) GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
  Ceylan ER Gümrük Müdürü 276 9419
  Tacettin KALENDER Ticaret İl Müdür V. 251 3640-41
  İ) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
  Ruşen NERGİZ İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü 251 3645 - 46
  İsmail GÖK İl Dernekler Müdürü 251 3535
  Hüsamettin AYTAŞ İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü 251 3515 - 16
  Ayhan ŞAHİN İl Özel Kalem Müdür V. 251 3500 - 01
  Hasan ÇİLOĞLU İl Yazı İşleri Müdürü 251 3515 - 16
  Hüseyin BAHAR İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü 251 3515 - 16
  Nurcan YILMAZ İl İdare Kurulu Müdürü 251 3515 - 16
  Burhan AKDOĞAN İl Mahalli İdareler Müdürü 251 3515 - 16
  İ.Orhan TÜRKMEMETOĞULLARI Protokol Şube Müdürü 251 3515 - 16
  Serpil TUZCU Hukuk İşleri Şube Müdürü 251 3515 - 16
  Taylan ŞANLI Şehit ve Gazi İşlemleri Şube Müdürü 251 3515 - 16
  Nihat KELEŞ Bilgi İşlem Şube Müdürü 251 3515 - 16
  J) KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
  Hüseyin YORULMAZ İl Kültür ve Turizm Müdürü 241 4045 - 241 4088
  K) MALİYE BAKANLIĞI  
  Ali SORMAZ İl Defterdarı 251 3575 - 251 3576
  Recep ALP Vergi Dairesi Başkanı 777 0001 - 02
  İbrahim ANIL Milli Piyango Şube Müdürü 2773635 - 36 - 2773636
  L) MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
  Selim Yavuz SANDIKÇI İl Milli Eğitim Müdürü 251 3600-03 - 251 3614
  M) MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
  Alb. Bayram BOZTEMUR Askerlik Şubesi Başkanı 251 1081
  N) ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI
  Hasan TÜRKYILMAZ Adapazarı Orman Bölge Müdürü 275 3080 - 275 086 - 90 - 93
  Mustafa YILDIRIM Meteoroloji Müdürü 277 3705
  Abdurrahman CEBECİ DSİ 32. Şube Müdür V. 277 3600 - 274 3280 - 81
  Osman DEMİREL İstanbul 1. Bölge Müdürlüğü Sakarya Şube Md. 275 0474 - 275 6553
  O) SAĞLIK BAKANLIĞI
  Dr. Murat ALEMDAR İl Sağlık Müdürü 251 3561 - 3562
  Dr. Aydın ERDOĞAN İl Halk Sağlığı Müdürü 251 35 50
  Doç. Dr. Hasan Salih SAĞLAM Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri 275 00 90
  Ö) ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI
  Ali SELVİ Sakarya PTT Başmüdürü 291 5550-50
  Hüsamettin TÖRE TCDD Gar Müdürü 275 1660 - 3700
  Nadir ALTINBULAK TCK.17. Şube Şefi 582 5113 Drk.
12 KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ, KİT VE TRT ÜST YÖNETİCİLERİ
  Yılmaz ALTIN
Ziraat Bankası Bölge Müdürü 8880900 - 2722580
  Miktat ALTUNTAŞ
Ziraat Bankası Müdürü 2774444 - 45 - 2774450
  Ahmet ŞAHİN Vakıfbank Müdürü 2744254 - 2772236 - 37
  Özgen KAHYAOĞLU Halk Bankası Müdürü 289 1001 - 289 1010
  Mehmet KALKAN Tarım Kredi Koop. Bölge Müdürü 2820025
  Osman SOLAK Et ve Süt Kurumu Kombina Müdürü 2412061 - 62
  Cevdet ÇEPER Top.Mahs.Ofisi Adap.Ajans Amiri 3794192 - 3794881
  Hikmet DURAK TEİAŞ 5.İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürü 2751038 - 2751035 - 2751030
  Ömer Faruk ÇAKIR Basın İlan Kurumu Sakarya Şube Müdürü 2810517
  Murat PAKSOY Anadolu Ajansı Bölge Müdür V. 2822299
13 TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLERİN İL BAŞKANLARI (ALFABETİK SIRAYA GÖRE)
  Nevin GÜL Bağımsız Cumhuriyet Partisi İl Başkanı 2737772
  Sinan YILMAZ Bağımsız Türkiye Partisi İl Başkanı
  Ahmet BAYRAK Büyük Birlik Partisi İl Başkanı 2779914 - 279 9254
  Hayrettin KAPLAN Demokrat Parti İl Başkanı 2787900
  Tanju PEKER Demokratik Sol Parti İl Başkanı 2813280 - 81
  Şenol ÇOLAK Doğru Yol Partisi İl Başkanı
  Hüseyin ATILGAN Emek Partisi İl Başkanı
  Mahir ÖZGÜN Genç Parti İl Başkanı
  Fatma EKŞİ Güçlü Türkiye Partisi İl Başkanı 2794315
  Yavuz REİS Hak ve Eşitlik Partisi İl Başkanı 2777570
  Necmettin SARI Hak ve Hakikat Partisi İl Başkanı
  Yaşar TERCAN Halkın Yükselişi Partisi İl Başkanı 2785470 - 282 1116
  Kemal AĞRALI İşçi Partisi İl Başkan
  Haluk AVCI Liberal Demokrat Parti İl Başkanı 2793953
  Erhan TİRYAKİ Milliyetçi ve Muhafazakar Parti
  Selamettin PULAT Özgürlük ve Dayanışma Partisi İl Başkanı 2770275
  Eyüp YILDIRIM Saadet Partisi İl Başkanı 2812137 - 38
  Selim TUNA Türkiye Komünist Partisi İl Başkanı
  Mustafa ÖNER Türkiye Müdafaa-i Hukuk Partisi İl Başkanı 2766955
  Erdoğan BEZİRĞAN Yurt Partisi İl Başkanı 2751738 - 275 9464
14 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
  Ali Kasım AKSOY
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Abdullah ÖZDEMİR
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Abdurrahim ATMACA
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Adem KÜMBET
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Ahmet SAFİTÜRK
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Ali ÇİFTÇİ
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Aydın SERT
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Bilal SOYKAN
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Cemal ANGIN
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Cevdet KOÇ
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Çetin SARI
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Enver ÇELİK
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Esra DUMAN
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Fahri KOLSUZ
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Ferda ÖZTEN
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Fevzi GÜRSOY
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Fevzi KILIÇ
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Ali Uğur DAĞISTANLI
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Hasan ALTUNTAŞ
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Hüdaver AĞUN
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  İdris GÜLER
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  İrfan PÜSKÜLLÜ
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  İsa SEZER
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  İsmail DURMAZ
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  M. Turan İMAMOĞLU
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Mecit KÖK
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Merve Hilal COŞAR
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Meryem SAĞLAM
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Metin ATALAY
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Murat ÖZDEMİR
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Musa BİLDİK
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Osman GÜR
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Osman HİRA
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Özcan ÖZEN
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Raşit ERYILMAZ
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Recep BOĞAZ
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Recep YERLİKAYA
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Resül NAMAZ
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Rıdvan ELTURAN
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Samet ZURNACI
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Serdar YENER
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Serkan ÇARKTAN
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Serkan KAYINOĞLU
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Şenay SAKAL
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Tacettin EFE
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Yakup AYAR
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Yusuf MUT
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Zeynep ÖZ
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Ahmet Ziya AKAR
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Cengiz ŞİŞMAN
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Erkal ETÇİOĞLU
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Fatih ŞENTÜRK
Meclis Üyesi
444 4054 - 3220
  Hacı Rüstem PİRİMOĞLU
Meclis Üyesi 444 4054 - 3220
  Hüdaverdi BAHADIR
Meclis Üyesi
444 4054 - 3220
  İlhan FİLİZ
Meclis Üyesi
444 4054 - 3220
  Murat ÖZ
Meclis Üyesi
444 4054 - 3220
  Sebati KOÇSAR
Meclis Üyesi
444 4054 - 3220
  Şemsettin DUMAN
Meclis Üyesi
444 4054 - 3220
  Zeynel ASAL
Meclis Üyesi
444 4054 - 3220
15 MESLEKİ KURULUŞLAR VE EN FAZLA ÜYEYE SAHİP BASIN KURULUŞUNUN TEMSİLCİLERİ
  Ahmet Akgün ALTUĞ Tic.San. Oda. Meclis Başkanı 888 3000 - 291 2424
  Mahmut KÖSEMUSUL Tic.San.Oda.Yön.Kur.Başkanı 888 3000 - 291 2424
  Recep PULAT Tic.Borsası Meclis Başkanı 278 4230 - 278 4233
  Cevdet METE Tic.Borsası Yön.Kur.Başkanı 278 4230 - 2784543
  Hamdi ŞENOĞLU Ziraat Odası Başkanı 277 3495 - 96
  Hasan ALİŞAN Sakarya Esn.ve Sanatkarlar Odaları Birliği Bşk. (SESOB) 2777418 - 2823750-51
  Ali YILMAZ Esnaf ve San. Kredi ve Kef. Koop.Başkanı 278 7815
  Selahattin ÇAKIRSOY Serbest Muh. ve Mali Müş. Odası Başkanı 2812419 - 281 8200 - 01 - 02
  Orhan YONTAR Eczacılar Odası Başkanı 2781208 - 2742950 - 2814474
  Tolga BERAY Diş Hekimler Od. Yön. Kur. Başkanı 2736109 - 278 8191
  Dursun BOSTANCI Tabipler Odası Başkanı 2816666 - 282 0150
  Feridun CANBAZ Oto. ve Şoförler Odası Başkanı.
2412050 - 51
  Sami KAFADAR Mimarlar Odası Başkanı 2730428 - 2813535
  Hüsnü GÜRPINAR İnşaat Müh. Odası Başkanı 2821348
  Barbaros AKYÜZ Elektrik Müh. Odası Başkanı 2777530
  Feyza ÇİLOĞLU Şehir Plancıları Odası Başkanı 2777259
  Mustafa YILDIZ Sakarya Bölgesi Vet.Hek.Odası Başkanı 2792267 - 2292843
  Hakan CANDEMİR Sakarya İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birlik Başkanı
2788390 - 2813983
  Sezai MATUR Gazeteciler Cemiyeti Başkanı 279 4500
  Vedat DEDEOĞLU Makina Müh. Odası Sakarya İl Temsilcisi 2796393 - 4448666
  İbrahim YILDIRIM TMMOB Jeofizik Müh. Odası Şube Başkanı 278 3333
  Salih Saydam PİKER
TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Sakarya İl Temsilcisi 273 5801
  Ahmet AKBULUT Orman Mühendisleri Odası Şube Başkanı 276 3315
16 ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
  Nejmi ŞİMŞEK Akbank Müdürü Drk.2773491 - Snt: 2792650
  Sami ÇAKIR Albaraka Türk Müdürü Drk. 2791262 - Snt. 2779141
  Mehmet DEMİR Anadolubank Müdürü 274 75 00
  Mustafa DURMAZ Bank Asya 281 3910
  Faruk YILDIRIM Denizbank Müdürü 2782555 - Drk.2744130 - 31
  Ufuk BALCI Finansbank Müdürü 2797966
  Muharrem TOKLU Garanti Bankası Müdürü 2746005 - 06 - 07
  Murat KÖKSAL HSBC Bank Müdürü 2741177 - 2786572
  Sinan KORKUTAN ING Bank Müdürü Drk: 2799161 - Snt: 2798910 - 11
  Onur Esen BEKTAŞ İş Bankası Müdürü Drk: 2774908 - Snt: 2745910 - 11
  Nizamettin DEMİR Kuveyt Türk Bankası 282 1014
  Süleyman Sırrı KAYA Şekerbank Müdürü Drk: 2771202 Snt: 2745370-71
  Halit TEZCAN Türk Ekonomi Bankası 282 3780
  Cihan ERBİL Türkiye Finans Katılım Bankası Müdürü Drk: 2740195 - Snt: 2740191 - 92
  Hüseyin DEMİREL Yapı Kredi Bankası Müdürü Drk: 2772640 - Snt: 2743370
  Vildan GÜVEN Eurobank Tekfen Müdürü 2701892
  Cemal KAYAL Abank Müdürü 2722510
17 KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEK BAŞKANLARI
  Niyazi BORİNLİ Harp. Mal. Gaz. Şeh. Dul ve Y.Der. 2788560
  Sadettin TORKUL Muh.Gaz. Der. Bşk. 2742305
  Erol AYDIN Atatürkçü Düşünce Derneği Başk. 278 7894
  Hayri Latif RAİF Batı Trakya Türkleri Dy.Drn.Bşk. 276 4237
  Fatma ŞENGÜL Çağdaş Yaşamı Destekleme Dern.Başkanı 272 2532
  Mecdi CENGİZ Emekli Astsb. Derneği Başkanı 282 4032
  İsmail Hakkı TUĞ Hayırsevenler Derneği Başkanı 275 4858
  Dr.Vadettin AKTAŞ İlim Yayma Cemiyeti Sakarya Şube Başkanı 279 7944 - 346 0593
  Burhan DEMİREL Kamu Yararına Çalışır T.C.D.D Emeklileri Sos. Yard. Der. Bşk. 273 8325
  Ahmet İŞGÜZAR Kızılay Derneği Başkanı 271 1157
  Ziya TOK Kimse Yok mu Day. ve Yar. Der. Sakarya Şb. 273 8585
  Nuri ÇAMUR Kuvayi Milli Mücadele Dernek Başkanı 274 4736
  Halit İNCİ Müstakil San.ve İşadamları Dr.Bşk. 279 8537
  Erdal ERDEM Sakarya Muhtarlar Derneği Başkanı 273 2835
  İsmail KOÇ Sakarya Yoksullara Yardım Derneği 282 3252
  Hasan YILMAZ SİME-SEN Sakarya İl Temsilcisi 0536 465 30 87
  Av. Vacit ÖKTEM Türk Hava Kurumu Sakarya Şube Başkanı 278 7750
  Tevhide YAĞAN Türk Kadınlar Birliği Sakarya Şb.Yön.Kur.Bşk. 282 1659
  Şener YELKENCİ Türk Kütüphaneciler Sakarya Şubesi Bşk. 277 3670 - 278 4612
  Prof. Dr. Gürsoy ALAGÖZ
Türk Ocakları Sakarya Şube Müdürü 273 8888 - 277 4122 - 23
  Feruzu KALEDİBİ Türkiye Beyazay Derneği Sakarya Şb. Bşk. 277 6388
  Sadettin YILMAZ Türkiye Sakatlar Derneği Adapazarı Şb. Bşk. 241 7100 - 241 8858
  Y.Doç.Dr Mahnaz GÜMRÜKÇÜOĞLU TEMA Vakfı Sakarya İl Temsilcisi 2955637
  Ahmet İŞGÜZAR Sakarya Kent Konseyi Başkanı 2790091
         (Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2014)
         Değişiklikleri Lütfen Bildiriniz Tel: 02642513515 / 1990 Faks: 02642513519


<Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup resmi nitelik taşımamaktadır. 2013 © Her hakkı saklıdır.>
< Sakarya Valiliği Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü - 0264 251 35 15 >